مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین روش های موجود یکی را انتخاب کنند. لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات وجود خواهد داشت و لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان پردازش کالای فروشگاه مینی استوک می گذارند. ( البته در ۹۰ درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.)

روش های ارسال

1 . پیک / آژانس :

مشتریان عزیز در سراسر استان زنجان می تواند کالاهای خود را از طریق پیک موتوری و یا آژانس دریافت نمایند. لازم به ذکر است در خرید های بالای یک میلیون تومان، هزینه پیک داخل شهری توسط این فروشگاه پرداخت  خواهد شد و مشتریان هزینه ای پرداخت نخواهند کرد. توجه نمایید که این تخفیف تنها شامل هزینه پیک داخل شهری خواهد بود و هزینه آژانس و ماشین های بین شهری را شامل نمی شود.

2. تیپاکس:

در حال حاضر این شرکت به تمامی مرکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد . درصورتی‌که آدرس شما در محدوده‌ی شهرِ دارای دفتر نمایندگی تیپاکس قرار داشته باشد، سفارش خود را درب منزل دریافت خواهید کرد و تیپاکس برای رساندن مرسوله به آدرس مشتری، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. کد پیگیری کلیه مرسولات ارسالی در اکثر موارد به صورت پیامکی به شماره گیرنده ارسال خواهد شد و شما می توانید با استفاده از این کد پیگیری در سایت شرکت تیپاکس از وضعیت مرسوله خود مطلع شوند.

3. ترمینال / باربری:

در صورتی که وزن  و حجم بسته ها بسیار بزرگ باشد و یا امکان ارسال پستی به مقصد مورد نظر وجود نداشته باشد و یا نیز مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری‌ها و  یا به صورت اتوبوسی داشته باشد، کالای خریداری شده با بسته‌بندی ایمن، ارسال خواهد شد. در این روش مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها ، ماشین های باربر و طول مسیر است و امکان تحویل درب منزل میسر نمی باشد.

4. پست:

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های دریافت تجهیزات خریداری شده، از طریق پست است که حداکثر تا سه روز کاری مرسوله‌ را به دست مشتریان می‌رساند.

5.تحویل حضوری:

مشتریان گرامی می توانند با هماهنگی قبلی در ساعات کاری این مجموعه، کالای خود را از واحد انبار دریافت نمایند.
در تمامی حالات بالا، همکاران ما در بخش پشتیبانی پس از ارسال کالا با شما تماس گرفته و شماره پیگیری بار ارسالی را به شما اعلام خواهند نمود.

مدت زمان ارسال کالا استان زنجان: 

در صورتی که کالاهای ثبت سفارش شده آکبند باشند و یا نیاز به تست و اسمبل نداشته باشند و تا قبل از ساعت 14:00 ثبت سفارش شده باشند تا حداکثر 3 ساعت ، در غیر اینصورت در روز کاری بعدی ارسال خواهند شد.

سایر نقاط کشور:

در صورتی که کالاهای ثبت سفارش شده آکبند باشند و یا نیاز به تست و اسمبل نداشته باشند و تا قبل از ساعت 14:00 ثبت سفارش شده باشند تا حداکثر 24 ساعت ، در غیر اینصورت تا 48 ساعت بعدی ارسال خواهند شد.

تمام تلاش ما بر ارسال سفارشات در زمان های ذکر شده در بالاست. اما در شرایط نادر و افزایش ناگهانی سفارشات و یا تاخیر شرکت ارسال سفارشات (پست، تیپاکس و …) ممکن است سفارشات با تاخیر مواجه شوند.

ارسال های ناموفق

اگر کالای شما برایتان ارسال شده باشد و شما در مکان مشخص شده (آدرس موجود در سفارش) حاضر نباشید،به طور معمول مسئول ارسال با شما هماهنگ می کند تا شما بتوانید کالای خود را دوباره برای تحویل پیگیری کنید. اگر به هر دلیلی کالا به ما مرجوع شد (مثلا اشتباه بودن آدرس سفارش)، سریعاً شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی باخبر خواهیم کرد. در این زمان شما می‌توانید ارسال مجدد کالا را از ما بخواهید. لطفا توجه داشته باشید که ما حق اخذ هزینه‌های ارسال دوباره- ناشی از خطای مشتری (سفارش دهنده)- را برای خود محفوظ می‌داریم.

​​​​​​​در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه کلیه ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره کارت ۱۶ رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.